اپل آیدی اختصاصی

اپل آیدی شناسه اپلی شماست


برای دریافت خدمات اختصاصی از شرکت اپل، استفاده از اپل آیدی های کارتی که با هویتی غیر از مشخصات شما ساخته شده اند، می توانند شما را به دردسر بزرگی بیاندازند.

هزینه ساخت اپل آیدی اختصاصی فقط ۷۵هزار توماناپل آیدی اختصاصی خود را بسازید

این خدمات را از ما بخواهید

ساخت اپل آیدی اختصاصی
اپل آیدی اختصاصی خود را بسازید

سوالات متداول

1 تفاوت اپل آیدی های کارتی و اپل آیدی اختصاصی ویکندو
ما برای ساخت اپل آیدی برای تک تک شما وقت اختصاص خواهیم داد. از ساخت ایمیل با شماره موبایل شما تا سوالات امنیتی اختصاصی خودتان که در سایت ثبت شده همگی برای ساخت یک اپل آیدی جدید استفاده خواهد شد نه تغییر مشخصات یک اپل آیدی آماده.
تنها در این صورت است که شما یک اپل آیدی قانونی با هویت واقعی خودتان خواهید داشت والبته دائمی. وقتی یک اپل آیدی را وارد آیکلود دستگاه خود می کنید از دیدگاه اپل سند آن دستگاه به نام آن اپل آیدی خواهد بود. پس سند دستگاه گرانقیمتتان را به نام خودتان بزنید.
2 ارتباط بین Find My iPhone و اپل آیدی چیست؟
فرض کنید آیفون یا آیپدتان گم شده و یا دزدیده شده، چگونه به اپل میگویید مالک کدام دستگاه هستید تا برای شما ردیابی کند؟ اینجاست که سازوکار Find My اپل که بر اساس ارتباط دستگاه شما با اپل آیدی وارد شده در آیکلود تعریف می شود حیاتی میگردد. پس توجه داشته باشید فقط با خریدن یک دستگاه اپل مالک آن نخواهید بود. با اپل آیدی اختصاصی و وارد کردن آن در آیکلود مالکیت شما قطعی خواهد شد.
3 چرا نباید اپل آیدی کارتی بخرید؟
شما نمیتوانید شناسنامه شخص دیگری را بخرید. شما نمیتوانید کارت ملی فرد دیگری را قرض بگیرید. شما نمیتوانید هویت شخصی فرد دیگری را بخرید و قسمتهایی از آن را به نام خودتان تغییر دهید.
هرگز با خرید یک اپل آیدی کارتی ریسک نکنید.
4قبل از خرید اپل آیدی باید ایمیل داشته باشیم؟
برای ساخت اپل آیدی باید ایمیل ساخته شود. ما ترجیح میدهیم یک ایمیل جدید برایتان بسازیم این ایمیل به شماره موبایل شما مرتبط است بنابراين درصورتی که رمز آن را فراموش کردید به راحتی از طریق شماره موبایل شخصی خودتان قابل بازیابی خواهد بود. ممکن است اطلاعات ایمیل فعلی شما دقیق نباشد بس بگذاریم در این زمینه ریسک نکنیم ایمیل جدید و اپل آیدی جدید. هر دو کار توسط ما انجام خواهد شد امن و بی دردسر.
5 آیا میتوان اپل آیدی های ویکندو را روی چندین دستگاه استفاده کرد؟
بله به شرط آنکه مالک همه دستگاه ها خود شما باشید. اگر اپل آیدی را روی چند دستگاه وارد کنید اپل تمام اطلاعات شما از جمله عکس ها، شماره های تلفن، پیام ها، و حتی تماس ها را روی تمام دستگاههای دیگر به اشتراک خواهد گذاشت. پس اگر خودتان تاکید می کنیم فقط خودتان استفاده کننده از همه دیوایس های اپلی هستید، یک اپل آیدی را روی همه آنها وارد کنید.
6 زمان ساخت و تحویل اپل آیدی بعد از ثبت سفارش چقدر خواهد بود؟
از آنجایی که بعد از ثبت سفارش یکی از کارشناسان ما باید پروسه ساخت اپل آیدی را برای شما آغاز کند این عملیات حدود یک ساعت زمان خواهد برد. البته توجه داشته باشید عملیات ساخت اپل آیدی در هر روز از ساعت 8 صبح الی 9 شب انجام خواهد شد.

نظرات کاربران ویکندو

  • من همیشه هر مشکلی در زمینه محصولات اپل داشتم از تیم ویکندو کمک گرفتم و بهترین نتیجه رو تو زمان کم و هزینه مناسب گرفتم

    بنیامین جهانشاهی
  • از سرویس این وب سایت استفاده کردم و بسیار راضی هستم

پشتیبانی حرفه‌ای ویکندو

همیشه درکنار شما هستیم


ما پس از ساخت اپل آیدی، کلیه اطلاعات شخصی شما را پاک خواهیم کرد. برای ما امنیت اطلاعات شخصی اهمیت حیاتی دارد. اما نگران نباشید در صورت فراموشی رمز اپل آیدی روی کمک و پشتیبانی ما حساب کنید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه رمز اپل آیدی خود را خودتان بازیابی کنید.

ارسال تیکت پشتیبانی